VRANJSKI MARATON: Ćuković OSMI i NINKOV povratak

BUJANOVAC, VRANJE, 3. jun 2018. – Na 2. Vranjaskom maratonu održanom u subotu (2. jun), na kojem je startovalo preko 200 takmičara, svi maratonci iz Bujanovca su završili svoje trke.

Ovo takmičenje ostaće između ostalog upamćeno i po povratku na stazu posle povrede Ninoslava Ninka Kostića, kao i odlično 8. mesto Saše Ćukovića u maratonu (42,195 km) sa vremenom 3:55:47, koji nam prenosi dešavanja sa maratona:

Podrška: Saša sa suprugom Natašom

„U disciplini polumaraton (21,097km) Slaviša Jović je završio trku sa vremenom 1:48:57.

Debitant na trkama ovog vida Dalibor Nakić trku je završio sa vremenom 2:23:17, i ono što najviše raduje je to što se posle povrede i duge pauze iskusni maratonac Ninoslav Kostić Ninko uspešno vratio i završio trku vremenom sa 2:23:17″, raportira Saša Ćuković, koji se u ime bujanovačkih maratonaca zahvaljuje svima koji prate njihoivaučešća na maratonima i polumaratonima i pružaju neophodnu podršku.

Pobednik Vranjskog maratona je Zoran Radičanin iz Beograda.

On je stazu dugu 42 kilometra i 190 metra pretrčao za 3 sata 6 minuta i 20 sekundi.

One thought on “VRANJSKI MARATON: Ćuković OSMI i NINKOV povratak