ZUFO u brazilskoj atmosferi brojao do 7 (Rezultati i tabela)

Bujanovac, 3. novembar 2018. (Foto FB KMF Zufo)-Zufo se posle dva vezana poraza, jednog neočekivanog u Bujanovcu od Bečeja i jednog u spektakularnoj utakmici i derbiju prošlog kola protiv KMF Zemun Samo pravo u gostima, vratio na pobednički kolosek i u fenomenalno popunjenoj hali SC Mladost savladao Ekonomist rezultatom 7:0, prenosi specijalizovani portal FutsalBalkan.

Ovo je možda i previsok rezultat jer su gosti iz Beograda odigrali borbeno i zaslužili su da postignu neki pogodak, ali je na visini zadatka bio Nikola Pašić koji je na ovom meču menjao Slavišu Milenkovića, isključenog u prošloj utakmici.

Goleadu je otvorio Miloš Petrović u 6. minutu.

Popularni Livade je doneo radost celoj hali kada je uspeo da loptu sprovede iza leđa odličnog Plužnjikova.

Domaćin je bio u naletu, lopta je već u sledećem minutu došla do najboljeg pojedinca ovog meča, Miloša Trajkovića i spasa za odbranu Ekonomista nije bilo!

Rezultatom 2:0 otišlo se na odmor, uz napomenu da su oba tima mogla bar do još nekog gola.

Peti minut nastavka doneo je novi pogodak u mreži gostiju, ovoga puta precizan je bio Igor Stefanović.

Tada je bilo jasno da će gosti jako teško do boda, a rezultatsku katastrofu doživeli su u poslednjih 11 minuta.

Goleadu je otvorio Trajković u 29. , nastavili su je Petrović i Stefanović u 31. odnosno 36. , da bi je zaključio, ko drugi nego Miloš Buda Trajković pogotkom iz penala u 39. minutu.

Na kraju, u prelepoj futsal predstavi, Zufo – Ekonomist 7:0

Ovom pobedom Zufo se vratio na čelo drugoligaškog karavana gde se nalazi sa 18 osvojenih bodova, dok je Ekonomist i dalje na začelju sa tri boda iz osam utakmica.

Zufo u sledećem kolu 9. novembra gostuje u Sopotu istoimenoj ekipi.