BSK kroz dramu do boda

Piše: N. Stevanović

Bujanovac, 4. oktobar 2021. (foto Sky Production) – Na otvaranju sezone u Prvoj ligi Istok  rukometaši bujanovačkog BSK-a izborili su u subotu bod u „utakmici za infarkt“ protiv ekipe Arif Knjaz 1957 iz Knjaževca.

U dramatičnom finišu, kakav odavno nije viđen u Sportskoj hali „Mladost“,  izabranici Ivana Dabetića, kojem je ovo bio debi na klupi BSK-a, bili su u zaostataku od dva gola na manje od dva minuta do kraja meča.

Bujanovčani su došli do izjednjačenja (30:30) u 60. minutu golom Dejana Petkovića, ali tu drami nije bio kraj.

U poslednjim trenucima meča, uz zvuk sirene, gostujuća ekipa je dobila sedmerac, koji je golman BSK-a Miloš Nikolić odbranio.

Najbolji strelac u domaćem timu bio je Predrag Dabetić sa 9 postignutih golova, a pratio ga je Miloš Ilić sa 5 pogotaka.

Narednog vikenda BSK gostuje u Vranju ekipi Mladost.