BSK i Pčinja odigrali nerešeno

Bujanovac, 26. avgust 2024. Fudbaleri bujanovačkog BSK remizirali su sa Pčinjom iz Trgovišta (1:1) u utakmici drugog kola Zone Jug koja je odigrana u nedelju na stadionu u Bujanovcu.

BSK je poveo u 20. minutu golom Miloša Tasića iz opravdano dosuđenog jedanaesterca posle prodora jednog od najboljih igraca domaćih Slavoljuba Dimića.

Gosti su izjednačili pet minuta kasnije iz slobodnog udarca sa 40 metara posle nespretne intervencije do tada odličnog golmana Radomira Petrovića.

Bujanovčani željni fudbala, očekuje se pun stadion BSK protiv Pčinje

Domaćini su bili dostojan protivnik dojučerasnjem srpskoligašu i podela bodova je najrealniji rezultat. Ovo je drugi remi Bujanovčana u dva odigrana kola Zone Jug.

U sledećem kolu BSK gostuje lideru na tabeli, ekipi Gracka sa Kosova i Metohije, koji svoje mečeve igra u Kuršumliji.

-Očekuje nas veoma težak meč protiv odličnih domaćina, ali BSK, kao i uvek ide na pobedu u svakom meču – poručuju iz kluba.

Ispod možete videti rezultate 2. kola i tabelu Zone Jug.