BSK Heba i Dubočica 2 podelili bodove

Piše: N. Stevanović

Bujanovac, 28. oktobar 2024. (foto arhiva) – Rukometaši BSK Heba i leskovačke Dubočice 2 podelili su bodove u nedelju u Bujanovcu odigravši 34:34. Bujanovčani su ispustili pobedu u poslednjem minutu utakmice 4. kola Prve lige Istok.

Najveća prednost domaćeg tima bila je 5 golova u 48. minutu meča kada je na semaforu stajalo 32:27. Gosti se, međutim, nisu predavali, topili su zaostatak iz minuta u minut za konačnih 34:34.

Najviše golova za BSK Heba ponovo je postigao kapiten Stefan Tašković (12), a pratili su ga Đorđe Tasić i Sava Tašković sa po 7.

U listu strelaca upisali su se i Filip Manić sa 5 golova, Ognjen ILić sa 2 i Đokica Mitić sa jednim golom.

Posle 4 kola Bujanovčani su četvrti na tabeli sa 5 bodova i skorom dve pobede, po jedan remi i poraz.

Prva je Mladost 2012 iz Niša sa maksimalnim učinkom.

Narednog vikenda bujanovački tim putuje u Prokuplje na duel sa ekipom Topličanin 2.