Dečiji animator i u Bujanovcu: Učenje kroz igru

Bujanovac, 8. septembar 2025. U Bujanovcu je u ponedeljak održana prva dečija edukativna radionica, događaj koji je spojio učenje, igru i kreativno istraživanje. Deca uzrasta od 3 do 6 godina, imala su priliku da istražuju prirodu i svoje okruženje, otkrivaju zanimljivosti o povrću i zdravoj ishrani, bolje upoznaju sebe i svoje talente, kao i da učestvuju u raznovrsnim edukativnim i zabavnim igrama.

Kroz igru i druženje, mališani su pokazali izuzetnu radoznalost i želju da saznaju više, a njihovi osmesi bili su najveća nagrada.

„Za mene, kao animatora, ovo iskustvo je izuzetno dragoceno jer sam imala priliku da vidim koliko je važno deci pružiti sadržaje koji inspirišu, podstiču maštu i neguju ljubav prema znanju“, istakla je Marija Milenković, koja je vodila radionicu i bila animator.

Ovo je tek početak jednog divnog puta, kaže Marija i dodaje da s nestrpljenjem očekuje sve naredne radionice koje obećavaju nova znanja, zabavu i osmehe.

Add a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enable Notifications OK No thanks