Albanci u FK Radnik ljubimci navijača

[quote]“Boravak u Radniku izuzetna je prilika za napredovanje jer albanski klubovi se takmiče u nižim ligama. Verujem da ćemo uskoro zaigrati u Evropi”, rekao je Faton Džemajli[/quote]

BUJANOVAC, SURDULICA, 2. oktobar 2017. (naslovna foto Faton Džemailji: Titulli.com)- Faton Džemailji i Iljaz Zulfiju, Albanci sa juga Srbije, polako postaju ljubimci navijača FK Radnik iz Surdulice koji se takmiči u Super ligi.

Prvi probio led: Iljasa Zulfiju (foto presheva.com)

Prvi koji je probio led je Preševljanin Ilasa Zulfiu, piše portal Titulli.com.

“U početku je bilo veoma teško jer sam bio jedini Albanac. Sad je odlično a moje ime počeli su da skandiraju navijači, rekao je Zulfiu.

“Boravak u Radniku izuzetna je prilika za napredovanje jer albanski klubovi se takmiče u nižim ligama. Verujem da ćemo uskoro zaigrati u Evropi”, rekao je Faton Džemajli.

Trener Radnika Simo Krunić kaže da su albanski igrači talentovani i vrlo profesionalni, te da zaslužuju veće poštovanje.

Sportski direktor Darko Gašić dodao je da posmatra i igrače sa Kosova.

Add a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enable Notifications OK No thanks