Dr Peja poziva Bujanovčane: Ne budite ĆACI, izađite u subotu na trg!

peja
peja
Dr Peja u majci PUMPAJ PUMPAJ (Foto Info Vranjske)

Bujanovac, 27. februar 2026. Dr Slobodan Pejić poziva Bujanovčane i sve ljude sa juga Srbije da u subotu (28. februar) dođu na veliki skup koji u Bujanovcu organizuju studenti. „Vreme je da pokažemo da smo ljudi, ne samo u priči i pametovanju, već i u delima“, kaže dr Slobodan Pejić.

Ne budite ćaci, bolje je da stanete uz ljude koji se bore za slobodu i pravdu nego da ćutite i sutra se kajete što niste imali hrabrosti. Ovo je sasvim normalna borba za ono što bi u svakom normalnom društvu trebalo da se podrazumeva, poručuje Pejić i dodaje da ovo nije pitanje politike, već pitanje savesti i budućnosti naše dece

On je podsetio da će skupu prisustvovati i glumac Dragan Gagi Jovanović, kao i muzička grupa Beogradski sindikat, koji žele da podrže borbu mladih za pravdu.

Doktor Peja: Razgovor sa ćacijima nema nikakvu vrednost

Pejić je poručio da svako ko ostane po strani ne bi trebalo da se čudi ukoliko izostanu promene, te je pozvao građane da se u subotu okupe mirno i dostojanstveno.

Beogradski sindikat: Vidimo se u Bujanovcu!

Doktor Pejić je iz Vranjske Banje, specijalista neurologije zaposlen u Zdravstvenom centru Vranje, a godinama unazad živi u Bujanovcu, odakle mu je supruga Katarina, takođe lekarka, specijalista neuropsihijatrije.

Pejić je opozicione odborničke grupe „Za naš grad“ u Skupštini grada Vranja.

 

Add a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enable Notifications OK No thanks