Pumpa u centru Bujanovca ipak se zatvara

Bujanovac, 31. maj 2021- Benzinska pumpa u centru Bujanovca ipak se zatvara, roba je već izneta a njena dalja sudbina nije poznata.

Ono što je dobra okolnost je da trojica radnika neće ostati na ulici jer im je poslovodstvo NIS-a obaćalo da će nastaviti da rade na pumpi na ulazu u Bujanovac.

Niko od naših sagovornika iz lokala ne zna zašto se NIS odlučio na zatvaranje pumpe koja je rentabila.

Kako se pretpostavlja, moguće je da NIS proda parcelu zajedno sa objektom.

• Kvalitetno novinarstvo nije besplatno. Za naše ❤️ Bujanovačke, za naše priče 👉 DONIRAJ

Add a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enable Notifications OK No thanks