Bujanovac, Leskovac, 11. novembar 2024. – Osobe sa invaliditetom, same ili u pratnji, mogu besplatno ući na stadion “Dubočica” i bodriti fudbalsku reprezentaciju Srbije protiv Danske u meču koji se igra u ponedeljak, 18. novembra u 20:45, navode iz FSS. Zbog ograničenog broja mesta potrebna je prijava do srede u 16 sati.
Bez prijave i dobijene karte osobe sa invaliditetom ne mogu iskoristiti ovu privilegiju, prenose Južne vesti.
Fudbalski savez Srbije poziva sve institucije koje rade sa osobama sa invaliditetom iz Leskovca i Niša, porodice koje imaju članove za čiji dolazak na utakmicu je potrebna asistencija, kao i osobe sa invaliditetom koje samostalno mogu da dođu na utakmicu da se prijave na mejl adresu ruza.ilic@fss.rs kako bi bodrili rerrezentaciju Srbije na stadionu “Dubočica“ u Leskovcu.
Kako saopštavaju iz FSS-a, kapaciteti koji omogućavaju nesmetano gledanje utakmice Srbija – Danska licima sa invaliditetom i njihovoj pratnji su ograničena te je potrebno do srede, 13. novembra do 16 sati prijaviti se na navedenu adresu sa sledećim podacima:
– Ime, prezime i broj ličnog dokumenta ili JMBG osobe sa invaliditetom
– Ime, prezime i broj ličnog dokumenta ili JMBG pratioca
– Registarske oznake vozila sa kojim grupa ili pojedinac dolaze uz informaciju o vozaču koja sadrži ime, prezime, broj ličnog dokumenta ili JMBG, kao i kontakt telefon
Ukoliko članovi porodice osobe sa invaliditetom žele da prisustvuju utakmici, neophodno je da u prijavi za utakmicu navedu potreban broj karata i dostave lične podatke za svakog člana.
Iz FSS-a napominju da zbog limitiranog kapaciteta ulaz mogu da garantuju samo onima koji su se na vreme prijavili i do 18. novembra dobili na adresu sa koje su se prijavili elektronsku kartu za utakmicu i elektronsku parking kartu.
“Lica koja nisu dobila kartu neće moći da uđu na stadion” – kažu iz FSS.






dali imate 5 karte za utakmicu srbija danska u ponedeljak