fbpx

ZHDUKET NJË PERSON NGA BUJANOCI, SË FUNDI U PA NË MORAVË TE “DY URAT”

Bujanoc, 15. shkurt 2022. Policia e Bujanocit dhe zjarrfikësit intensivisht janë në kërkim të Bujanocasit, i cili që nga mbrëmja e së hënës konsiderohet i zhdukur në zonën “te dy urat” në Moravën e Binçës afër ish-fabrikës “Svetlost”.

Kërkimeve iu bashkuan familjarë dhe miq ndërsa përmes Bujanovaçkes u dërgua një apel për të gjithë bashkëqytetarët dhe njohësit e natyrës që të ndihmojnë në gjetjen e personit të zhdukur.

Bëhet fjalë për një të moshuar nga Bujanoci i cili të hënën ka shkuar për peshkim.
Leave a Reply

Your email address will not be published.