fbpx

SHEFI I KABINETIT: GJENDJA SHËNDETËSORE E KRYETARIT ARIFI ËSHTË E MIRË, SË SHPEJTI KTHEHET NË PUNË

Shkruan: N. Stevanoviq

Bujanoc, 18. maj 2022. Gjendja shëndetësore e kryetarit të Bujanocit, Nagip Arifi është e mirë, ndërkaq pas dy ditësh pritet të kthehet në punë, ka konfirmuar për Bujanovaçke shefi i kabinetit dhe bashkëpunëtori më i afërt i tij, Sali Salihi.

Ai ka mohuar kështu zërat për një përkeqësim serioz të shëndetit të kryetarit Arifi.

– Presidenti është mirë, kjo mungesë e shkurtër do të përfundojë së shpejti. Të premten do të kthehet në punë – thotë Salihi.

Arifi kishte probleme me shtyllën kurrizore dhe ishte në pushim mjekësor për shkak të terapisë spa.

Ai u pa për herë të fundit në publik më 9 maj me rastine shënimit të Ditës së Komunës.
Leave a Reply

Your email address will not be published.