fbpx

PAJAZITI ZGJIDHET ZËVENDËS I KRYETARIT TË ALTERNATIVËS

 

Bujanoc, 3 tetor 2022. Arbër Pajaziti është zgjedhur nënkryetar i Alternativës për Ndryshim në zgjedhjet brenda partisë së udhëhequr nga kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, transmeton Follonline.

Pajaziti është anëtar opozitar i Këshillit Komunal të Bujanocit dhe kryetar i këshillit lokal të partisë në Bujanoc.
Leave a Reply

Your email address will not be published.