fbpx

KURTI I SHPREHË NGUSHËLLIME FAMILJEVE TË VIKTIMAVE NË SHKOLLËN BEOGRADASE

Bujanoc, 4. maj 2023. (Foto: Kosovoonline) – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, u ka dërguar ngushëllime familjeve të viktimave nga të shtënat e djeshme në shkollën fillore të Beogradit, ndërsa të lënduarve u ka uruar shërim të shpejtë.
“Dëshiroj të shpreh ngushëllimet e mia më të thella për viktimat nga të shtënave në shkollën beogradase dhe familjeve të tyre. Gjithashtu i uroj shërim të shpejtë të lënduarve në këtë ngjarje tragjike”, ka shkruar Kurti në Twitter, transmeton Kosovaonline.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *