fbpx

Kategorija: Uncategorized @sq

NEXHMEDIN SHQIPI: RAPORT JOQYTETËRUES I NAGIP ARIFIT NDAJ MEDIEVE

Bujanoc, 22 dhjetor 2020 – Për shkak të faktit se këtë vit nuk kishte konkurs në komunën e Bujanocit për bashkëfinancim të përmbajtjeve mediale, Shoqata...

“Starletat” nga “Zadruga 4” kishin punuar në Bujanoc nëpër bare striptizi dhe kafene, akuza të ndërsjellta për prostitucion (video)

Bujanoc, Beograd, 3 nëntor 2020 (Foto nga youtube) – Bujanoci nuk përmendet vetëm në parlament, por edhe në sezonin e 4-të “Zadruga”, i cili transmetohet...

Kamberi: Mbetemi opozitë, Grup Parlamentar me SDA-në e Sanxhakut

Bujanoc, 21.10.2020.- Bartësi i Listës „ Lugina e Bashkuar „ në zgjedhjet e fundit parlamentare, Shaip Kamberi ka deklaruar sot se pohimet e presidentit,...

ARIFI PO E RISHQYRTON TENDERIN DERI SA QENT ENDACAK PO SULMOJNË QYTETARËT

Shkruan: N. Stevanoviq Bujanoc, 14 shtator 2020 – Ndërsa kryetari i Komunës së Bujanocit, Nagip Arifi, po e “rishikon” tenderin për mënjanimin e...

Reagim i ashpër i PVD-së: Nuk i frigohemi diktatorit provincial, Nëse ke guxim fute SNS-in në koalicion

Bujanoc, 08.9. 2020. – Pas replikave të sotme në raportin Këshill Komunal- komenti i kryetarit Arifi, Rahim Salihi, kryeshef i Drejtoratit për Investime dhe...

NË SHQIPËRI PA TEST DHE VETIZOLIM

  Bujanoc, 6 gusht 2020. Të gjitha aeroportet dhe kufijtë tokësorë janë të hapura për shtetasit e Serbisë që duan të shkojnë në Shqipëri për t’i...