Zima, zima, e pa šta je…

BUJANOVAC, 31. avgust 2017. – Sezona pripremanja ogreva za zimu uveliko teče.

Vredni domaćini bujanovački nastoje da pravovremeno obave nabavku, struganje, cepanje i skladištenje ogrevnog drveta.

Naravno i sušenje, uloliko je to moguće.

Ako nema mesta tu je javna gradska površina.

Travnjak je, izgleda, dobro rešenje.

• Kvalitetno novinarstvo nije besplatno. Za naše ❤️ Bujanovačke, za naše priče 👉 DONIRAJ

Add a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enable Notifications OK No thanks