fbpx

Lani iz Bujanovca prva nagrada u Kragujevcu

Još jedan uspeh učenika naše škole, prva nagrada na medjunarodnom likovnom konkursu u Kragujevcu

BUJANOVAC, 26. novembar 2017. (Foto FB)- Učenica 7. razreda Osnovne škole „Branko Radičević“ iz Bujanovca Lana Zdravković, osvojila je prvu nagradu na likovnom konkursu „Dosta su svetu jedne Šumarice“, kojeg je za osnovce i srednjoškolce raspisao Spomen park „Kragujevački oktobar“ iz Kragujevca.

U bujanovačkoj školi ne kriju zadovoljstvo Laninim uspehom, čime se, naravno, ponosi i Bujanovačko društvo učitelja (BUDU).

– Još jedan uspeh učenika naše škole, prva nagrada na medjunarodnom likovnom konkursu u Kragujevcu. Konkurs -Dosta su svetu jedne Šumarice povodom 21.oktobra,tema ,, Ne dozvolimo da nam se nasmesi lice zla“ – objavljeno je na fejsbuk stranici ovog udruženja.

Lanina majka, Lidija, učiteljice u OŠ “B. Radičević” je na podeljenoj objavi napisala:

Naš ponos, ulepšala je muzej u Kragujevcu svojim umetničkim delom. Hvala nastavnici Marijani što motiviše i podržava našu decu, pomaže da iskažu svoj talenat, trudi se da ih usmeri u pravom smeru, na dobrom putu – istaknutu je u fb objavi, uz podsećanje da je ovo “bio jedan prelepi i nezaboravni izlet do Kragujevca”.
Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.