BUJANOVAC, 21. septembar 2018. – Radovi na zameni pumpe na fekalnoj stanici su završeni i uskoro će biti normalizobano vodosnabdevanje Bujanovca, potvrdio je za Bujanovačke Ilir Taipi, tehnički direktor JP Komunalac.
Prema njegovim rečima, u trenutku dok ovo javljamo (petak, 12:30 sati) počelo je punjenje vodovodne mreže.
–Mreža će uskoro biti puna i voda će slavinama poteći za dvadesetak minuta, rekao je Taipi.
Od petka ujutru vodosnabdevanje je u celom Bujanovcu obustavljeno zbog radova na fekalnoj stanici koja se nalazi pored starog puta za Vranje.
• Kvalitetno novinarstvo nije besplatno. Za naše ❤️ Bujanovačke, za naše priče 👉 DONIRAJ




