Karatisti zablistali i u Kraljevu

Bujanovac, Kraljevo, 6. oktobar 2019.- I ovog vikenda karatisti OKK BSK Bujanovac vraćaju se kući sa medaljama, ovoga puta sa 31. Fudokan prvenstva Srbije u Kraljevo, ns kome je specijalni gost bio Vladimir Jorga.

-Bujanovački borci osvojili su 5 medalja:Aleksa Pešić osvojio zlatnu medalju i pehar u katama, kihon kumite bronza, Nemanja Vasić propustio jeda osvoji zlatnu medalju okliznuvši se na tatami, ali zato je grešku ispravio i osvojio bronzanu medalju, Nemanja Ilić koji je sa orandž pojasa ubačen u najtežu kategoriju- plavi braon pojas i uspeo da napravi čudo i osvoji bronzanu medalju u katama i u kihon kumite. Nikola Dimitrijević u kategoriji sa najvećim brojem takmičara zauzeo je 5. mesto, raportira iz Kraljeva trener Vladan Milosavljević.