Bujanovački košarkaši poraženi u Surdulici

Piše: I. Jovanović

Bujanovac, 15. jun 2023. Košarkaši bujanovačkog OKK Play 017 poraženi su u sredu od Radnika iz Surdulice rezultatom 75:61, u okviru Letnje košarkaške lige. Sledeću utakmicu igraju u Vranju protiv Pantera, u nedelju od 12h.

-Bilo je neizvesno sve do poluvremena, bili smo praktično izjednačeni, a onda su oni preokrenuli rezultat u trećoj četvrtini i znalo se da ćemo izgubiti. Juče su bili jednostavno bolji – kaže za Bujanovačke šesnaestogodišnji prvotimac Nemanja Aleksić.

Nemanja Aleksić

Porazu su, kako kaže, doprinele povrede bujanovačkih igrača u drugom poluvremenu.

-Jedan igrač je povredio zglob, drugi je dobio udarac u stomak, a treći zaradio pet ličnih grešaka. Sve to je uticalo na ishod meča – dodaje Aleksić.

Nenad Stajić, trener i osnivač OKK Play 017 iz Bujanovca, kaže da se sada pripremaju za sledeću jako važnu utakmicu koju će igrati protiv ekipe Pantera u Vranju, u nedelju od 12h.