Treća pobeda u nizu bujanovačkih rukometaša

Sava Tašković

Bujanovac, 19. novembar 2023. Rukometaši BSK Heba ubedljivo su savladali na svom terenu u Bujanovcu Mladi Radnik iz Požarevca rezultatom 42:26. Za najboljeg igrača na jučerašnjoj utakmici proglašen je Sava Tašković.

Bujanovčanima je ovo treći trijumf u nizu, pa se posle 9. kola Prve lige Istok nalaze na petom mestu na tabeli sa 11 bodova – samo tri manje od Rtnja iz Boljevca koji je prvi.

Gosti iz Požarevca, inače najslabija ekipa u ligi, pružali su otpor samo u prvom poluvremenu koje je završeno reultatom 19:15. U nastavku su Bujanovčani dominirali i ubedljivo došli do nova dva boda.

Najbolji strelci u bujanovačkom timu bili su braća Stefan i Sava Tašković, koji su mrežu protivnika zatresli po 7 puta.

Sledeći meč BSK igra u Blacu protiv odlične ekipe Jastrebca, koja je treća na tabeli Prve lige Istok.