Bujanovački rukometaši poraženi od Jastrepca

Piše: N. Stevanović

Bujanovac, 27. novembar 2023. Rukometaši bujanovačkog BSK Heba poraženi su u nedelju u 10. kolu Prve lige Istok od Jastrepca u Blacu rezultatom 29:27. Bujanovčani su tako prekinuli seriju od tri vezana trijumfa.

Meč u Blacu praktično je rešen još u prvom poluvremenu koje su domaćini dobili sa čak osam golova razlike (17:9).

Bujanovački tim je uspeo da se u vrati u nastavku i u 48. minutu smanji razliku na samo dva pogotka (26:24), ali za nešto više nije bilo snage.

Najbolji strelac BSK Heba ponovo je bio kapiten Stefan Tašković sa 10 postignutih golova.

Uprkos porazu, BSK je zadržao peto mesto na tabeli, ali za prvoplasiranim Rtnjem iz Boljevca sada zaostaje pet bodova.

Sledeći meč Bujanovčani igraju pred svojim navijačima upravo protiv lidera na tabeli.