Pojačanja za Prvu ligu: Veličković i Trajković stižu u bujanovački OKK Play 017

Vukan Veličković i Darko Trajković pojačanja OKK Play 017
Vukan Veličković i Darko Trajković pojačanja OKK Play 017
Vukan Veličković i Darko Trajković pojačanja OKK Play 017

Bujanovac, 6. septembar 2025.  Poslednjeg dana prelaznog roka bujanovački Košarkaški klub Play 017 ozbiljno se pojačao za debitantsku sezonu u Prvoj regionalnoj ligi. Dres bujanovačkog tima ove sezone nosiće Darko Trajković i Vukan Veličković.  

U klubu za Trajkovića kažu da je jedan od najboljih igrača u poslednjoj deceniji u Prvoj srpskoj ligi.

Darko Trajković i Igor Rakočević
Darko Trajković i Igor Rakočević

Vranjanac je visok 206 cm, a  iza sebe ima bogatu košarkasku karijeru Nastupao je za mnoge klubove i u Prvoj B ligi i jedan je od najboljih strelaca Prve srpske lige lige godinama unazad.

-Darko će veoma značiti našem mladom timu svojim iskustvom i znanjem koje poseduje, kako bi mladi igrači pored njega postali još bolji – kažu u klubu. 

Nakon nekoliko godina provedenih u Italiji, Vranjanac Vukan Veličkovic će karijeru takođe nastaviti u bujanovačkom klubu.

-Veličković predstavlja veliko pojačanje za naš klub. Može da igra na više pozicija, a odlikuje ga borbenost, fizička snaga, odličan šut – navode iz Play 017.

Sezona u Prvoj regionalnoj ligi Istok počinje prvog vikenda u oktobru, a bujanovački košarkaši će pre toga nastupiti i u Kupu Radivoja Koraća.

Add a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enable Notifications OK No thanks