Bujanovac, 20. januar 2021. – Masovna imunizacija građana protiv korona virusa počela je u sredu ujutru i u Bujanovcu u prostorijama Ekonomskog fakulteta.

Mustafa Džemaili iz Bujanovca (1939.) među prvima je primio cepivo, a do 11 sati vakcinisano je 30-ak građana.
Kako smo objavili, do juče se za imunizaciju prijavilo 56 građana i oni će primiti kinesku vakcinu.
Ranije su vakcinisani radnici Doma zdravlja Bujanovac.
Video materijale sa vakcinacije pogledajte na našoj Fejsbuk stranici.
• Kvalitetno novinarstvo nije besplatno. Za naše ❤️ Bujanovačke, za naše priče 👉 DONIRAJ




