FK BSK: Pioniri oštećeni u Hanu, Petlići pregazili Vučje

Bujanovac, 24. april 2023.- Mlađe selekcije FK BSK, dečaci koji predstavljaju nadu za oporavak bujanovačkog fudbala, ostvarili su polovičan uspeh ovog vikenda.

Pioniri su u nedelju poraženi u Vladičinom Hanu od ekipe Morave rezultatom 5:3, ali iz kluba navode da su teško oštećeni pošto je sudija utakmicu produžio za 20 minuta, a pritom isključio golmana BSK, za koga se kaže da je bio najbolji pojedinac na terenu. Dečaci su odličnom igrom prvo poluvreme završili sa prednošću od 2:0.

-Ipak, svaka čast našim dečacima koji su pokazali karakter i mirnoću i dostojansveno napustili teren i pored fizičkog napada od strane predstavnika i igrača domaće ekipe.

Petlići su odličnom i organizovanom igrom od početka utakmice potpuno zasluženo nadigrali domaću ekipu Fk Vučje i trijumfovali rezultatom 5:1.