OIK: Potvrđena lista Saše Arsića, Tasi i Šilji potrebna dopuna

Bujanovac, 8. maj 2024.- Opštinska izborna komisija (OIK) potvrdila je potpise izborne liste “Promene sad-za naše selo za naš grad” koju predvodi Saša Arsić. Ova koalicija je 6. čija je lista potvrđena.

OIK je na današnjoj sednici naložio dopunu potpisa izbornoj listi “Srpska lista- Nenad Tasić Tasa i Goran Tašković Šilja-Biraj poštenje”.

Do sada izborne liste podnelo 7 stranaka i koalicija

Ranije su potvrđene liste DP, SPP, koaliciji oko SNS, PDP i koaliciji “Front za promene”.

Potpise još uvek (sreda 8. maj) nisu predali PDD Šaipa Kamberija i GG “Dejan Stojanović”.

Rok za predaju potpisa je ponoć 12. maja.

Lokalni izbori u Bujanovcu održaće se 2. juna.
3 thoughts on “OIK: Potvrđena lista Saše Arsića, Tasi i Šilji potrebna dopuna

 1. Загорка

  Толико сте нервозни да сте направили велики број словних грешака, а то показује да Вас истина боли. Као обична читатељка не могу а да не приметим колико сте потајно и навијачки настројени према одређеној групацији.
  Ипак сте у праву, није Митровићева листа, већ листа докторке Денчић. Схватила сам. Само што то нигде не пише у вашим текстовима.
  Ви лично можете да навијате и гласате за кога хоћете, али када уђете у редакцију постајете „независни новинар“, зар не?

  Reply
 2. Zagorka

  Zamolila bih Bujanovačke da ne daju sebi za pravo da se podsmevaju učesnicima na lokalnim izborima. Nije to Sašina lista ili Tasina ili Šiljina lista, već one imaju svoja imena. Vaše slobodno novinarsko prezentovanje zbunjuje birače. Što ne kažete Mitrovićeva lista?
  Dajete sebi za pravo da komentarišete komentare na tekst. Ponašate se kao da vi vodite ovaj izborni proces.

  Reply
  1. Bujanovačke Post author

   Poštovana, najpre vam hvala što nas pratite. Ni na kraj pameti nam nije da se bilo kome podsmevamo, a još manje da vodimo izborni proces. Prisvojene zamenice umesto punih nalioziva listi u naslovu imaju samo praktičan karatkter jer prosto u naslovu ne bi stali puni nazivi obe liste, kao i zbog čitalaca koji svakako znaju o kojim listama se radi. Ukoliko ste pažljivo čitali sadržaj tektova videli biste da su u njima navedeni puni nazivi svih listi. Mitrovićeva lista nismo stavljali jer se isti ne nalazi na listi. Srdačno

   Reply

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *