fbpx

TRUPI I NËNËS DHE I TË BIRIT U GJETËN NË NJË FSHAT TË TËRGOVISHTËS

Bujanoc, 6. mars 2023. Në fshatin Gornovac afër Trgovishtës janë gjetur trupat e pajetë të nënës dhe të birit të saj, kanë konfirmuar për Bujanovaçke në Prokurorinë e Lartë Publike në Vranjë.
Siç thuhet, nuk ka shenja dhune. Rasti u raportua nga një fqinj të dielën në mbrëmje.
Prokuroria bën me dije se gruaja është gjetur në shtëpi dhe dyshohet se është rrëzuar, ndërsa trupi i djalit të saj është gjetur njëqind metra larg shtëpisë.
Familja refuzoi autopsinë.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *